Obnoviť heslo

FitHoliday Mallorca by Kika Ružičková

19 októbra, 2023 od Michaela Kováčiková

25.5. – 1.6.2024

Už po štvrtý raz sa stretneme na fitpobyte, z ktorého sa stáva tradícia! Naša fitrodina sa rozrastá a my sa každý rok snažíme priniesť vám dovolenku plnú pohybu a zábavy.

Tento španielsky štart do letnej sezóny jednoducho s nami musíš zažiť. Prímorská atmosféra, cvičenie, morský vánok, slnko v tvojej tvári.. k tomu cvičenie na pláži pri západe slnka a máš zaručený recept na krásne prázdniny v pohybe…

Zacvičíme si jogu, bodybalance, zdravý funkčný pohyb,… Čakajú na vás tiež dynamické formy cvičení, kondičné cvičenia, beh a tanečné lekcie. To všetko má Kika prichystané…a k tomu veľa energie a nákazlivej dobrej nálady!

Odnesieš si tiež zážitky z výletov, návštev trhov, barov, neodmysliteľného východu slnka,..to všetko máme pre vás pripravené.

Ubytovanie

Vsadili sme na istotu. Opäť sa stretneme v krásnom 4-hviezdičkovom hoteli Diamant v meste Cala Ratjada, len niekoľko sto metrov od jednej z najkrajších pláží na Malorke, Cala Agulla.

Hotel ponúka moderne zariadené svetlé izby a apartmány viacerých kategórií. Všetky izby sú klimatizované a vybavené TV SAT. Bezplatné wi-fi pripojenie je k dispozícii v celom areáli hotela. Za príplatok je hosťom k dispozícii trezor a prenájom plážových osušiek.

Súčasťou areálu sú tri vonkajšie bazény s ležadlami rozmiestnenými v udržiavanej záhrade. Nie je ideálne počasie na opaľovanie, či kúpanie? Využiť môžete krásny 25-metrový krytý bazén a saunu (masáže a salón krásy za príplatok).

Cena

Cena zahŕňa:

  • 7 x ubytovanie v dvojlôžkových izbách v hoteli Diamant Hotel & Aparthotel (individuálne izby za príplatok)
  • polpenzia formou bufetu
  • cestovné poistenie vrátane storno poistenia
  • transfer letisko – hotel – letisko
  • miestny turistický poplatok
  • program cvičení zostavený Kikou a Zuzkou
  • každodenné ranné a večerné cvičenie
  • celodenné služby delegáta priamo na mieste
  • praktický darček

V cene nie je zahrnutá spiatočná letenka na trase Bratislava – Palma de Mallorca. Letenky budú zakúpené spoločne za aktuálne platné ceny. Vzhľadom na zlé skúsenosti s individuálnym nákupom cez rôzne portály nákup všetkých leteniek v sezóne 2024 zabezpečujeme my.

EARLYBOOKING platná do 31.12.2023: 849,- EUR

FIRST MOMENT platná do 28.2.2024: 949,- EUR

FAMILY PACK: na vyžiadanie

Bežná cena platná od 1.3.2024: 999,- EUR

Cena deti do 12 rokov: 399,- EUR

Kontakt

Na tel. čísle +421 948 523 237 alebo mailovej adrese info@mallorcareality.com radi zodpovieme všetky vaše otázky.

Prihlásenie na pobyt

Z dôvodu lepšej prehľadnosti bude prihlasovanie prebiehať prostredníctvom prihlasovacieho formulára, ktorý nájdete na nasledovnej adrese:

online prihlsaovanie na kurzy a pobyty (kristinaruzickova.sk)