Obnoviť heslo

Family Pilates Mallorca s Jankou Valentkovou

14 decembra, 2023 od Michaela Kováčiková

29.6. – 6.7.2024

Poznáš dokonalejšiu kombináciu? Náš pilates pobyt je určený všetkým, ktorí chcú zažiť aktívnu dovolenku v spoločnosti svojich najbližších.

Odštartuj s nami letnú sezónu! Pohyb, regeneráciu tela aj mysle, vôňu leta a morského vánku – to všetko s nami zažiješ.

S Jankou Valentkovou si zacvičíš pilates určený začiatočníkom aj pokročilým, zažiješ cvičenie pri západe slnka na pláži a naučíš sa ako predchádzať bolesti chrbtice, či uľaviť si od bolesti sériou jednoduchých cvikov . K tomu ťa čaká extra dávka dobrej nálady.

Vyberieme sa na výlety, navštívime miestne trhy, posedíme na kávičke alebo chladenom drinku. Čas ti zostane aj na chvíle strávené na pláži, či pri bazéne s priateľmi a rodinou.

Ubytovanie

Tento pobyt strávime v osvedčenom 4-hviezdičkovom hoteli Diamant v meste Cala Ratjada, len niekoľko sto metrov od jednej z najkrajších pláží na Malorke, Cala Agulla.

Oddýchneš si v moderne zariadených a klimatizovaných izbách alebo apartmánoch. K dispozícii máš bezplatné wi-fi pripojenie v celom areáli hotela. Za príplatok je hosťom k dispozícii trezor a prenájom plážových osušiek.

Súčasťou areálu sú tri vonkajšie bazény s ležadlami rozmiestnenými v udržiavanej záhrade. Nie je ideálne počasie na opaľovanie, či kúpanie? Využiť môžete krásny 25-metrový krytý bazén a saunu (masáže a salón krásy za príplatok).

Cena

Balík zahŕňa:

  • 8 dní/7 nocí ubytovanie v dvojlôžkových izbách v hoteli Diamant Hotel & Aparthotel (individuálne izby za príplatok, ceny rodinných apartmánov na vyžiadanie)
  • polpenzia formou bufetu (v cene nie sú zahrnuté nápoje počas večere)
  • cestovné poistenie vrátane storno poistenia
  • transfer letisko – hotel – letisko
  • miestny turistický poplatok
  • program cvičení zostavený Jankou Valentkovou
  • ranné a večerné cvičenie (zmena programu vyhradená)
  • celodenné asistenčné služby priamo na mieste
  • praktický darček

V cene nie je zahrnutá spiatočná letenka na trase Bratislava – Palma de Mallorca. Letenky budú zakúpené spoločne za aktuálne platné ceny.

EARLYBOOKING platná do 31.12.2023: 899,- EUR

FIRST MOMENT platná do 28.2.2024: 949,- EUR

FAMILY PACK: na vyžiadanie

Bežná cena platná od 1.3.2024: 990,- EUR

Kontakt

Na tel. čísle +421 948 523 237 alebo mailovej adrese info@mallorcareality.com radi zodpovieme všetky vaše otázky.

Prihlásenie na pobyt