Obnoviť heslo

Letný detský tábor

27 marca, 2023 od Michaela Kováčiková

Camping K2 Kamenín

1. turnus: 15.7. – 19.7.2024 2. turnus: 22.7. – 26.7.2023

Keďže minuloročný letný tábor sa našim/vašim deťom aj vám, rodičom, páčil, rozhodli sme sa, že si to zopakujeme! Pripravený bude opäť zaujímavý zábavný aj športový program spojený s vodou…ako sa na letné prázdniny patrí.

V spolupráci s Katkou Kardošovou z Camping K2 Kamenín sme pre vaše deti pripravili akčný pobyt spojený s pohybom, zábavou aj spoznávaním. Na bezpečnosť detí budeme dohliadať spoločne s animátorkou s pedagogickým vzdelaním. Postaráme sa aj o ich brušká domácou stravou podávanou trikrát denne a zdravými dobrotami pomedzi hlavné jedlá. Ako to v kempoch býva, určite nebude chýbať naozajstná opekačka, zmrzlina a melóny!

“Katka – majiteľka, prevádzkarka, brigádnička, vodička dodávky s prívesom na lode, ale zároveň hostiteľka a hlava, mozog i srdce toho všetkého… Alebo inak: keď sa veci robia srdcom – spoznáte to… Nájdete tu výsledok mnohoročnej driny, plánovania, pokusov, omylov, hľadania ako to bude lepšie, najlepšie ako sa dá… A výsledok sa už dostavil. Dnes už je to jasné.” S touto recenziou môžem len súhlasiť. Katka ako bývalá profesionálna športovkyňa je absolútna perfekcionistka, čo vidíte na každom kúsku areálu, ktorý od posledného letného tábora prešiel ďalšou úspešnou premenou.

Kemp sa nachádza v obci Kamenín a dnes ponúka ubytovanie vo vlastných stanoch alebo v novotou voňajúcich chatkách. Sociálne zariadenia sú dokonale čisté, v kuchynke nájdete všetko potrebné pre prípravu jednoduchých jedál, gril, malý bufet. Súčasťou areálu je ihrisko pre deti, workoutové ihrisko pre dospelých aj ohnisko.

Program

Kamenín je výborným východiskovým bodom pre mnohé aktivity, ktoré sme si pre deti pripravili. Naplánovaný máme splav, výlet loďou po Dunaji, kúpanie sa v Hrone, paddleboarding s Katkou aj turistiku, aktivity s animátorkou, loptové hry, opekanie,…

POZOR! Maximálny počet detí od 7 do 14 rokov ubytovaných v chatkách je obmedzený na 12!

Cena

V cene je zahrnuté:

  • ubytovanie v chatkách (4 deti v každej chatke)
  • strava 5 x denne (raňajky, desiata, obed, olovrant, večera)
  • splav
  • presuny autom počas výletov
  • požičanie paddleboardov
  • animátorský program
  • komplexné poistenie

Cena: 269,- EUR (ubytovanie v chatke) a 219,- EUR (ubytovanie v stane)

Kontakt

Deti môžete prihlasovať vyplnením prihlasovacieho formulára, elektronicky na adrese info@mallorcareality.com alebo telefonicky na tel. čísle +421 948 523 237. Na tomto telefónnom čísle aj rada zodpoviem všetky vaše otázky týkajúce sa programu, ubytovania, okolia, atď. 

Prihlasovací formulár