Obnoviť heslo

Vaše výsledky vyhľadávania

Detský pobytový tábor

27 marca, 2023 od Michaela Kováčiková

Camping K2 Kamenín

31.7. – 4.8.2023

Ako mama veľmi dobre viem aké ťažké je pripraviť deťom program počas letných prázdnin. A samozrejme taký, pri ktorom sa nebudú nudiť, siahať po telefónoch a ešte v septembri budú spomínať na zážitky z leta.

V spolupráci s Kati Kardoš z Camping K2 Kamenín sme pre vaše deti pripravili pobyt, ktorý bude akčný, plný zábavných aj športových aktivít a výletov. Spanie v stanoch s kamarátmi bude pre ne určite nezabudnuteľným zážitkom. Dohliadať na bezpečnosť detí budeme spoločne s dvoma animátorkami s pedagogickým vzdelaním. Postaráme sa aj o ich brušká domácou stravou podávanou trikrát denne a zdravými dobrotami pomedzi hlavné jedlá. Ako to v kempoch býva, určite nebude chýbať naozajstná opekačka!

„Katka – majiteľka, prevádzkarka, brigádnička, vodička dodávky s prívesom na lode, ale zároveň hostiteľka a hlava, mozog i srdce toho všetkého… Alebo inak: keď sa veci robia srdcom – spoznáte to… Nájdete tu výsledok ôsmych rokov práce, driny, plánovania, pokusov, omylov, hľadania ako to bude lepšie, najlepšie ako sa dá… A výsledok sa už dostavil. Dnes už je to jasné.“ S touto recenziou môžem len súhlasiť. Katka ako bývalá profesionálna športovkyňa je absolútna perfekcionistka, čo vidíte na každom kúsku areálu.

Kemp sa nachádza v obci Kamenín a dnes ponúka ubytovanie vo vlastných stanoch alebo v novotou voňajúcich chatkách pre 5 osôb. Sociálne zariadenia sú dokonale čisté, v kuchynke nájdete všetko potrebné pre prípravu jednoduchých jedál, gril, malý bufet. Súčasťou areálu je ihrisko pre deti, workoutové ihrisko pre dospelých aj ohnisko.

Program

Kamenín je výborným východiskovým bodom pre mnohé aktivity, ktoré sme si pre deti pripravili. Nebude chýbať výlet na bicykloch do Štúrova, kde si pozrieme most spájajúci Slovensko s Maďarskom, základy paddleboardingu s Katkou (deti rozdelené do skupín), túra na najmenšie slovenské pohorie Burda, aktivity s animátorkami, loptové hry a súťaže v kempe, opekanie,…

POZOR! Maximálny počet detí je 15 od 7 do 14 rokov.

Cena

V cene je zahrnuté:

  • ubytovanie vo vlastných stanoch (1 stan=2 deti) alebo v chatkách (5 detí)
  • strava 5 x denne (raňajky, desiata, obed, olovrant, večera)
  • presuny autom počas výletov
  • požičanie paddleboardov
  • animátorský program
  • poistenie

Cena: 179,- EUR (ubytovanie v stanoch) a 229,- EUR (ubytovanie v chatke)

Kontakt

Prihlasovať sa môžete vyplnením prihlasovacieho formulára, elektronicky na adrese info@mallorcareality.com, prostredníctvom instagramového účtu @mallorcareality, facebookového účtu Mallorcareality.com alebo telefonicky na tel. čísle +421 948 523 237. Na tomto telefónnom čísle aj rada zodpoviem všetky vaše otázky týkajúce sa programu, ubytovania, okolia, atď. 

Prihlasovací formulár