Obnoviť heslo

Pilates s Jankou na Fuerteventure

19 októbra, 2023 od Michaela Kováčiková

7.1. – 14.1.2024

Januárová Fuerteventura vás chytí za srdce!

Vymaňte sa z každodenného zhonu a ponorte sa do pokojného sveta pilates cvičení pri východe a západe Slnka. Objavte transformačnú silu tohto holistického cvičebného systému, uvoľnite sa a vychutnajte si morský vánok prichádzajúci z neďalekej pláže.

Vybrali sme pre vás krásny ostrov Fuerteventura, kde si aj v januári vychutnáte krásne teplé počasie. Pobrežia najstaršieho a druhého najväčšieho ostrova spomedzi Kanárskych ostrovov sú lemované nádhernými plážami s bielym, čiernym, či ružovým pieskom.

Ubytovanie

Pre dokonalý zážitok z pobytu sme zvolili ubytovanie v hoteli Barceló Corralejo Bay – Adults Only**** na severe ostrova – v meste Corralejo. Izby s výhľadom na bazén alebo na more ponúkajú dokonalý relax.

Zrelaxovať sa môžete vo wellness s ponukou masáží, hydromasáží alebo v plne zariadenej posilňovni.

Okrem týchto vymožeností sa hotel pýši aj polohou v najlukratívnejšej časti mesta len 80 metrov od pláže, či blízkosťou centra mesta, kde si užijete posedenia s priateľkami a na svoje si prídu aj nákupné maniačky. Nezabudnite na podvečerné potulky po promenáde popri mori a gurmánske hody.

Program

Januárový pobyt povedie skúsená, certifikovaná inštruktorka Pilates systému Janka Valentková, ktorá vám veľmi rada pomôže dosiahnuť váš cieľ v rámci cvičenia.

Každý deň vás prevedie sériou cvičení, dohliadne na správne vykonanie každého jedného cviku a na techniku prevedenia tak, aby ste maximalizovali výhody pre vaše telo.

Spolu s Jankou sa tešíme na spojenie s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi, ktorí zdieľajú vášeň pre Pilates. Vytvorenie malej skupiny ponúka perfektnú príležitosť nadviazať nové priateľstvá, vymeniť si skúsenosti a navzájom sa podporiť na ceste za zdravím.

Relax a spoznávanie

Naše pobyty nie sú len o cvičení.

Strávime spoločný čas na výletoch v okolí, vychutnáme si miestnu kuchyňu a navštívime aj neďaleký ostrov Los Lobos. Dovolenka na Fuerteventure sa tiež nemôže zaobísť bez toho, aby sme si vyskúšali niektorý z vodných športov.

Cena

Balík zahŕňa:

  • ubytovanie na 8 dní/7 nocí v dvojlôžkových izbách hotela Barceló Corralejo Bay – Adults Only**** (možnosť individuálnych izieb za príplatok)
  • polpenzia (raňajky a večere formou bufetu)
  • cestovné poistenie
  • transfer letisko – Corralejo – letisko
  • program cvičení zostavený Jankou Valentkovou
  • každodenné ranné a večerné cvičenie
  • celodenné služby sprievodcu počas celého pobytu

Služby nezahrnuté v cene:

  • spiatočná letenka na trase Viedeň – Fuerteventura – Viedeň (letenky budú zakúpené spoločne pre celú skupinu)
  • nápoje počas večerí
  • rôzne vstupné, lístky na trajekt, atď.

Ako darček od nás dostanete cestovné jogamatky v praktickej taštičke.

Cena pobytu: 980,- EUR (polpenzia)/920,- EUR (ubytovanie a raňajky)

Kontakt

Ak máte k pobytu ďalšie otázky alebo chcete získať viac informácií o ubytovaní, možnostiach stravovania, výletoch, atď., kontaktujte nás mailom na info@mallorcareality.com alebo telefonicky na tel. čísle +421 948 523 237.

Prihlásenie na pobyt