Obnoviť heslo

Joga s Katkou Hrubeš na Malorke

12 marca, 2024 od Michaela Kováčiková

1.6. – 8.6.2024

Joga k našim pobytom neodmysliteľne patrí! Tyrkysové odtiene mora, biely piesok, letom voňajúce oleandre a buganvílie – to je Malorka, ktorú budete mať možnosť s nami spoznať.

Pobyt je určený pre všetkých – či už sa s jogou zoznamujete alebo ste skúsenejším jogínom. Katka vás citlivo prevedie cvičeniami tak, aby ste načerpali potrebnú energiu a našli rovnováhu medzi vašou dušou a telom.

Získanú energiu využijeme počas dňa na spoznávanie ostrova, túry po pobreží, spoločné posedenia pri dobrej káve alebo ochutnávanie lokálnych tapas a vín. Čas si samozrejme rezervujeme aj na príjemné “ničnerobenie”. Deň ukončíme relaxačnými formami jogy a spoločne stráveným časom pri vyhrávaní cikád.

Ubytovanie

Tento pobyt strávime v osvedčenom 4-hviezdičkovom hoteli Diamant v meste Cala Ratjada, len niekoľko sto metrov od jednej z najkrajších pláží na Malorke, Cala Agulla.

Oddýchneš si v moderne zariadených a klimatizovaných izbách alebo apartmánoch. K dispozícii máš bezplatné wi-fi pripojenie v celom areáli hotela. Za príplatok je hosťom k dispozícii trezor a prenájom plážových osušiek.

Súčasťou areálu sú tri vonkajšie bazény s ležadlami rozmiestnenými v udržiavanej záhrade. Nie je ideálne počasie na opaľovanie, či kúpanie? Využiť môžeš krásny 25-metrový krytý bazén a saunu (masáže a salón krásy za príplatok).

Program

Program cvičení pre tento pobyt zostavila skúsená inštruktorka jogy Katka Hrubešová zo Studia Moksha v Říčanech. Katka sa profesionálne joge venuje od r. 2016 a jej heslom je: “Věřím, že praxe jógy nám může změnit pohled nejen na své tělo a mysl, ale hlavně na svět, ve kterém žijeme.”Okrem inštruktorky v nej nájdete usmiatu a veselú spoločníčku, z ktorej srší pohoda a dobrá nálada.  

Jogové lekcie budú prispôsobené úrovni vašej praxe a podmienkam v daný den (ako sa budete cítit, teplota a vlhkosť vzduchu). Tématicky budú lekcie zamerané na príjemné dobré ráno – rozprúdenie energie, uvoľnenie stresu, zaoberať sa budeme aj lekciami pre zdravý chrbát, štíhle telo, správne fungujúci metabolizmus, ale aj príjemný spánok a regeneráciu.

Slnečné dni strávime na niektorej z miestnych pláží, pozrieme sa aj na nádhernú pláž Cala Mesquida, spoločnosť vám budeme robiť aj počas výletov z našej ponuky.

Cena

Pobytový balík zahŕňa:

  • 8 dní/7 nocí ubytovanie v dvojlôžkových izbách v hoteli Diamant Hotel & Aparthotel (individuálne izby za príplatok, ceny rodinných apartmánov na vyžiadanie)
  • polpenzia formou bufetu
  • transfer letisko – hotel – letisko
  • miestny turistický poplatok
  • program cvičení zostavený lektorkou Kateřinou Hrubešovou
  • ranné a večerné cvičenie (zmena programu vyhradená)
  • celodenné asistenčné služby delegáta priamo na mieste
  • spiatočné letenky

Bežná cena: 1.329,- EUR

Pobyt organizujeme v spolupráci s českou cestovnou agentúrou Villas & Resorts.

Kontakt

Prihlasovať sa môžete prostredníctvom prihlasovacieho formulára, elektronicky na adrese info@mallorcareality.com alebo telefonicky na tel. čísle +421 948 523 237. Na tomto telefónnom čísle aj rada zodpoviem všetky vaše otázky týkajúce sa ostrova, ubytovania, okolia, programu, atď.

Prihlasovanie na pobyt