Obnoviť heslo

Vaše výsledky vyhľadávania

Fit Holiday s Kikou Ružičkovou

11 januára, 2023 od Michaela Kováčiková

20.5. – 27.5.2023

Ste pripravení na extra dávku dobrej nálady, smiechu a pohyb? Veľa pohybu!

S Kikou sa na Malorke stretneme už po druhý raz. Opäť si užijeme ranné bodybalance, bodyforming cvičenia, ale aj cvičenia s prvkami jogy, poobedné tanečné lekcie aj večernú relaxáciu.

Ubytovanie

Tento rok sme stavili na 4-hviezdičkový hotel Diamant v meste Cala Ratjada, len niekoľko sto metrov od jednej z najkrajších pláží na Malorke, Cala Agulla.

Hotel bol s citom zrekonštruovaný len pred 2 rokmi a ponúka nové, moderne zariadené svetlé izby a apartmány viacerých kategórií. Všetky izby sú klimatizované, vybavené TV SAT, samozrejmosťou je súkromná kúpeľňa a balkón. Bezplatné wi-fi pripojenie je k dispozícii v celom areáli hotela. Za príplatok je hosťom k dispozícii aj trezor.

Stravovanie je ponúkané formou bufetu. Ochutnať môžete domáce aj medzinárodné jedlá, drinky na schladenie v horúcich dňoch vám namiešajú v bare s príznačným názvom Blue Bar.

Súčasťou areálu je veľký vonkajší bazén s ležadlami rozmiestnenými v udržiavanej záhrade. Vonku nie je ideálne počasie na opaľovanie, či kúpanie? Hotel ponúka krásny krytý bazén, saunu a za príplatok si môžete dopriať aj masáže, či salón krásy. Aktívni návštevníci tiež určite ocenia tenisový kurt.
Diamant Hotel & Aparthotel je ideálnym miestom pre trávenie oddychovej aj aktívnej dovolenky.

Cala Ratjada je jedným z najvyhľadávanejších letovísk na ostrove aj vďaka tomu, že návštevníkom okrem zábavy, množstva barov a reštaurácií ponúka až tri krásne pláže priamo v meste a ďalšie v neďalekom okolí.

Okrem toho možno z Cala Ratjady podnikať výlety do okolitej prírody, ktorá je naozaj krásna, pešo prejsť z pláže Cala Agulla na 4 km vzdialenú ďalšiu nádhernú pláž Cala Mesquida, samozrejmosťou sú požičovne áut, motoriek a bicyklov.

Za návštevu určite stojí neďaleké mestečko Capdepera, v ktorom sa dodnes dodržiava množstvo tradícií a charakterizuje ho stredoveký hrad. Navštíviť môžete aj tradičné trhy, ktoré sa konajú každú sobotu v Cala Ratjade a každú stredu v Capdepere.

Cena

Cena zahŕňa:
– ubytovanie v dvojlôžkových izbách typu Standard v 4-hviezdičkovom hoteli (vyššie kategórie izieb a individuálne ubytovanie za príplatok)
– polpenzia – raňajky a večere formou bufetu. Možnosť all inclusive za príplatok.
– miestne turistické poplatky
– transfer z/na letisko v Palma de Mallorca
– kompletný program cvičení zostavený inštruktorkou tanečných, ale i kondično-posilňovacích lekcií a body and mind konceptov Kikou Ružičkovou s cvičením 2 až 3-krát denne podľa harmonogramu
– služby delegáta počas celého pobytu

Cena: 790,- EUR/osoba – prihláška odoslaná do 15.1.2023. Cena pobytu pre prihlásených po tomto termíne 890,- EUR/osoba

Cena nezahŕňa:
– spiatočná letenka (aktuálna cena letenky v čase rezervácie s úhradou zálohy)
– cestovné poistenie (doporučujem vrátane covid a storno poistenia)
– fakultatívne výlety

Kontakt

Prihlasovať sa môžete vyplnením prihlasovacieho formulára, elektronicky na adrese info@mallorcareality.com, prostredníctvom instagramového účtu @mallorcareality, facebookového účtu Mallorcareality.com alebo telefonicky na tel. čísle +421 948 523 237. Na tomto telefónnom čísle aj rada zodpoviem všetky vaše otázky týkajúce sa programu, ubytovania, okolia, atď. 

Prihlasovanie na pobyt