Obnoviť heslo

Hike & paddle na Fuerteventure

10 októbra, 2023 od Michaela Kováčiková

1. turnus: 29.2. – 7.3.2024 2. turnus: 7.3. – 14.3.2024

Ak sa už nevieš dočkať teplého jarného počasia, skráť si čakanie v teple a uži si s nami poznávací pobyt spojený s paddleboardingom na Fuerteventure, ostrove večnej jari.

Fuerteventura je najstarší a druhý najväčší z Kanárskych ostrovov, ktorý sa pýši nádhernými pieskovými plážami. Vďaka vetru, ktorý je pre ostrovy charakteristický, je ideálnym miestom pre nadšencov vodných športov.

Po úspešných novembrových pobytoch sa Kati a Frank vracajú na Fuerteventuru, takže máte jedinečnú príležitosť stráviť s nimi nezabudnuteľný týždeň nielen na doskách. Dajú vám základy tohto čoraz populárnejšieho športu, tí skúsenejší si budú môcť vychutnať jazdenie s profesionálmi a vietor na vlnách.

Ostrov ponúka množstvo krásnych miest, ktoré stoja za návštevu. Dni si mimo športových aktivít vyplníme spoznávaním ostrova. Neobídeme sopku el Calderón Hondo, duny v Corraleju, známu Popcorn beach, najkrajšie pláže na ostrove, ochutnáme typickú kanársku kuchyňu a navštívime aj ostrov Los Lobos vzdialený 20 minút plavby. Čas vám samozrejme zostane aj na relax a večerné prechádzky v rušnom centre mesta.

Ubytovanie

Ubytovanie je zabezpečené vo vile, ktorá je vzdialená len 130 metrov od pláže, na ktorej budú prebiehať ranné aj večerné lekcie pretože nevyužiť nádherné západy Slnka by bol hriech!

Vila je rozdelená na tri samostatné jednotky: A – tri samostatné dvojlôžkové izby s jednou prístelkou a dvoma kúpeľňami, samostatná plne vybavená kuchyňa, obývacia miestnosť a terasa B – jedna dvojlôžková izba s jednou prístelkou, kúpeľňou, samostatnou kuchyňou C – malý apartmán pre dve osoby Nechýba terasa, na ktorej sa pri východe Slnka rozhýbeme a naštartujeme.

Cena

  • 8 dní/7 nocí vo vile v druhej línii v meste Corralejo
  • paddleboarding s Katkou Kardošovou a Petrom Sunkovským
  • cestovné poistenie
  • transfer z/na letisko
  • prenájom paddleboardu (k dispozícii 3 kusy)
  • sprievodca počas celého pobytu a na všetkých spoločných aktivitách

V cene nie je zahrnuté:

  • spiatočná letenka na trase Viedeň – Fuerteventura
  • paddleboardy mimo spoločných lekcií (možnosť prenájmu)
  • strava

Cena: 550,- EUR

Kontakt

Pre viac informácií o pobyte, o možnosti zakúpenia leteniek, výletov na ostrove, atď. nás kontaktujte na info@mallorcareality.com alebo telefonicky na +421 948 523 237

Prihlasovanie