Obnoviť heslo

Vaše výsledky vyhľadávania

Yoga retreat na Malorke s Vendulou Černou

1 januára, 2023 od Michaela Kováčiková

24.6. – 1.7.2023

Jóga, to je život v radosti. V tomto duchu sa ponesú lekcie jógy pri východe a západe slnka na pláži, aby vám každá lekcia priniesla radosť, úsmev, uspokojenie a pohladenie na tele aj na duši.

Čaká na vás týždeň plný jogy, príjemné slnečné počasie, dokonalé Stredozemné more a nádherné pieskové pláže a zátoky.

Ak doma nemáte čas na dôverné rozhovory s kamarátkami, návštevu salóna krásy alebo len obyčajný deň pre seba, toto môže byť príležitosť na relax, rozhovory i nové priateľstvá. Aj preto si nemusíte robiť starosti, ak cestujete sami.

Spoločne spoznáme okolie krásneho starobylého mestečka Capdepera, navštívime miestny trh, zažijeme nádherný východ Slnka nad morom a určite neobídeme miestne kaviarničky s výbornou kávou.

Ubytovanie

Hotel Diamant je rodinou prevádzkovaný hotel s dlhodobou tradíciou, ktorý sa nachádza približne 700 metrov od jednej z najkrajších a každoročne oceňovaných pláži na Malorke, Cala Agulla. Či už sa vyberiete hlavnou ulicou alebo po promenáde popri mori, dlhú a divokú pláž si určite užijete.

Hotel bol kompletne a s citom rekonštruovaný len pred 2 rokmi, ponúka preto nové a moderne zariadené svetlé izby. Všetky izby sú klimatizované, vybavené TV SAT, samozrejmosťou je súkromná kúpeľňa a balkón. Bezplatné wi-fi pripojenie je k dispozícii v celom areáli hotela. Za príplatok je hosťom k dispozícii aj trezor.

Súčasťou areálu je veľký vonkajší bazén s ležadlami rozmiestnenými v udržiavanej záhrade. Hotel tiež ponúka krásny krytý bazén, saunu a za príplatok si môžete dopriať aj masáže, či salón krásy. Aktívni návštevníci tiež určite ocenia tenisový kurt.

Program

Program si pre vás pripravila Vendula Černá, skúsená dlhoročná inštruktorka jogy. Joga sa pre ňu stala celoživotnou cestou, životným štýlom, ale predovšetkým každodennou radosťou.

Certifikát o získaní licencie ”Inštruktor Power Jógy” získala u uznávaného lektora Vaška Krejčíka v Power Yoga Akademii. Štúdium úspešne ukončila skúškou v r. 2016.

Vendula klientom odovzdáva svoje vedomosti a učí ich lepšie pracovať so svojim telom, rešpektovať, naslúchať, porozumieť a hlavne prežívať každý deň naplno a s úsmevom. A to je to, čo počas ranných a večerných lekcií rada odovzdá aj vám.

Venduline lekcie jógy sú vhodné pre všetky vekové kategórie a ich cieľom je učiť lepšie pracovať s vlastným telom, viac naslúchať, rešpektovať a vedieť sa zastaviť a prežívať každý okamih naplno.

Cena

Cena zahŕňa:
– ubytovanie v dvojlôžkových izbách typu Standard v 4-hviezdičkovom hoteli (vyššie kategórie izieb a individuálne ubytovanie za príplatok)
– polpenzia – raňajky a večere formou bufetu. Možnosť all inclusive za príplatok.
– miestne turistické poplatky
– transfer z/na letisko v Palma de Mallorca
– kompletný program cvičení zostavený inštruktorkou Vendulou Černou s cvičením 2x denne podľa harmonogramu
– služby delegáta počas celého pobytu
– spoločný východ Slnka na Far de Capdepera

Cena: 940,- EUR/osoba

Cena nezahŕňa:
– spiatočná letenka (aktuálna cena letenky v čase rezervácie s úhradou zálohy)
– cestovné poistenie (doporučujem vrátane covid a storno poistenia)
– fakultatívne výlety

Kontakt

Prihlasovať sa môžete prostredníctvom prihlasovacieho formulára, elektronicky na adrese info@mallorcareality.com, prostredníctvom instagramových účtov @mallorcareality a @vendulacerna, facebookového účtu Mallorcareality.com a Yoga – Vendula Cerná alebo telefonicky na tel. čísle +421 948 523 237 (Misa) a +420 777 254 273 (Vendula).

Prihlasovanie na pobyt