Obnoviť heslo

Vaše výsledky vyhľadávania

Yoga retreat na Malorke s Vendulou Černou

1 januára, 2023 od Michaela Kováčiková

9.9. – 16.9.2023

Jóga, to je život v radosti. V tomto duchu sa ponesú lekcie jógy pri východe a západe slnka na pláži, aby vám každá lekcia priniesla radosť, úsmev, uspokojenie a pohladenie na tele aj na duši.

Čaká na vás týždeň plný jogy, príjemné slnečné počasie, dokonalé Stredozemné more a nádherné pieskové pláže a zátoky. Dokonalá bodka za letom!

Ak doma nemáte čas na dôverné rozhovory s kamarátkami, návštevu salóna krásy alebo len obyčajný deň pre seba, toto môže byť príležitosť na relax, rozhovory i nové priateľstvá. Aj preto si nemusíte robiť starosti, ak cestujete sami.

Spoločne spoznáme okolie krásneho starobylého mestečka Capdepera, navštívime miestny trh, zažijeme nádherný východ Slnka nad morom a určite neobídeme miestne kaviarničky s výbornou kávou.

Ubytovanie

Ubytovanie priamo na jednej z najkrajších pláží na Malorke, Cala Mesquida. Celý rezort VIVA Cala Mesquida Resort and Spa je obklopený záhradami a ponúka krásne výhľady na samotnú pláž i okolie. Jeho súčasťou sú vonkajšie bazény s terasami vybavenými slnečníkmi a ležadlami. V chladnejšie dni určite všetci ocenia wellness so saunou a tureckým kúpeľom, klimatizovaný bazén a služby skúsených masérov.

Hotelové apartmány sú priestranné, vybavené klimatizáciou, plochými TV obrazovkami so SAT, pripojením na wifi a minibarom. Každý apartmán disponuje vlastným balkónom.

V rezorte nájdete samostatné tematické reštaurácie (mexická a talianska) a pri bazéne vás obslúžia v plážovom bare, kde si môžete pochutnať na výborných koktejloch, či zmrzlinách.

Nádherná piesková pláž je kľudná, s miernym vstupom. Na pláži nájdete dva bary, výbornú reštauráciu aj sociálne zariadenia. Na pláži si tiež môžete prenajať slnečníky a ležadlá (za poplatok). Ak máte radi prechádzky, potom určite odporúčam prejsť z Cala Mesquidy na pláž Cala Agulla a zastaviť sa na veži Son Jaumell, kde sa vám naskytne neuveriteľný výhľad na všetky pláži v okolí.

Program

Program si pre vás pripravila Vendula Černá, skúsená dlhoročná inštruktorka jogy. Joga sa pre ňu stala celoživotnou cestou, životným štýlom, ale predovšetkým každodennou radosťou.

Certifikát o získaní licencie ”Inštruktor Power Jógy” získala u uznávaného lektora Vaška Krejčíka v Power Yoga Akademii. Štúdium úspešne ukončila skúškou v r. 2016.

Vendula klientom odovzdáva svoje vedomosti a učí ich lepšie pracovať so svojim telom, rešpektovať, naslúchať, porozumieť a hlavne prežívať každý deň naplno a s úsmevom. A to je to, čo počas ranných a večerných lekcií rada odovzdá aj vám.

Venduline lekcie jógy sú vhodné pre všetky vekové kategórie a ich cieľom je učiť lepšie pracovať s vlastným telom, viac naslúchať, rešpektovať a vedieť sa zastaviť a prežívať každý okamih naplno.

Cena

Cena zahŕňa:
– ubytovanie v dvojlôžkových apartmánoch v 4-hviezdičkovom hoteli (vyššie kategórie izieb a individuálne ubytovanie za príplatok)
– polpenzia – raňajky a večere formou bufetu (možnosť all inclusive za príplatok)
– miestne turistické poplatky
– transfer z/na letisko v Palma de Mallorca
– kompletný program cvičení zostavený inštruktorkou Vendulou Černou s cvičením 2x denne podľa harmonogramu
– služby delegáta počas celého pobytu
– voľnočasový program podľa záujmu

Cena: 990,- EUR/osoba

Cena nezahŕňa:
– spiatočná letenka (aktuálna cena letenky v čase rezervácie s úhradou zálohy)
– cestovné poistenie (doporučujem vrátane covid a storno poistenia)

Kontakt

Prihlasovať sa môžete prostredníctvom prihlasovacieho formulára, elektronicky na adrese info@mallorcareality.com, prostredníctvom instagramových účtov @mallorcareality a @vendulacerna, facebookového účtu Mallorcareality.com a Yoga – Vendula Cerná alebo telefonicky na tel. čísle +421 948 523 237 (Misa) a +420 777 254 273 (Vendula).

Prihlasovanie na pobyt