Obnoviť heslo

Vaše výsledky vyhľadávania

Rodinný pobyt v Camping K2 Kamenín

3 apríla, 2023 od Michaela Kováčiková

28.8. – 1.9.2023

Viete si predstaviť lepší spôsob ako sa rozlúčiť s letom a stráviť posledné dni prázdnin plnohodnotne s vašimi deťmi?

Po veľkom záujme o detský pobytový tábor sme sa s Katkou Kardoš z Camping K2 Kamenín rozhodli, že pre vás zorganizujeme ešte jeden, tentokrát rodinný pobyt, ktorého sa budete môcť zúčastniť spolu s vašimi deťmi.

Mnohí sa určite vrátite v spomienkach do svojho vlastného detstva keď ste s rodičmi trávili čas práve výletmi po Slovensku, hraním badmintonu, či opekačkami. A možno si spanie v stanoch vyskúšate po prvý raz spolu s vašimi deťmi. Láka vás táto predstava? Čítajte ďalej…

Camping K2 sa nachádza v obci Kamenín a dnes ponúka ubytovanie vo vlastných stanoch alebo v novotou voňajúcich chatkách pre 5 osôb s vlastnou terasou a grilom. Sociálne zariadenia sú dokonale čisté, v kuchynke nájdete všetko potrebné pre prípravu jednoduchých jedál, gril, malý bufet. Súčasťou areálu je ihrisko pre deti, kde si spolu môžete zahrať futbal, či spomínaný badminton, workoutové ihrisko pre dospelých aj ohnisko.

Ak nie ste práve typ na stanovanie, príďte karavanom a zaparkujte ho v areáli. V kempe je možnosť zapožičať si paddleboardy, kajaky, aj bicykle.

Dobrú správu máme aj pre majiteľov štvornohých priateľov, ktorých si môžete priniesť tiež, budú rovnako vítaní ako vy.

Program

Kamenín je výborným východiskovým bodom pre mnohé aktivity, ktoré sme si pre vás pripravili. Určite si spoločne vyrazíme na výlet na bicykloch do Štúrova, kde si pozrieme most spájajúci Slovensko s Maďarskom, prípadne prejdeme po cyklotrase priamo do Maďarska. S Katkou si užijete základy paddleboardingu, tí zdatnejší a odvážnejší môžu stráviť deň splavovaním, určite sa vyberieme na túru na najmenšie a málo známe slovenské pohorie Burda.

Pre deti budú pripravené aktivity s animátorkami, loptové hry a spoločné opekanie,…rodičia si večer môžu spoločne posedieť pri ohni s pohárikom dobrého lokálneho vína.

Cena

Cenovú ponuku vám zašleme po vyplnení prihlášky, ktorú nájdete nižšie. Nemusíte sa báť, kliknutie na prihlášku neznamená automaticky vaše prihlásenie. Prihlásenie si v tomto prípade odsúhlasíme mailom na základe zaslanej cenovej ponuky.

Cena zahŕňa vybrané ubytovanie, plnú penziu, poistenie, služby animátorky, náklady spojené s presunom.

Deti do 3 rokov – podľa dohody

Dieťa do 12 rokov – od 34,- EUR/deň

Prvá dospelá osoba – od 42,- EUR/deň

Kontakt

Prihlasovať sa môžete vyplnením prihlasovacieho formulára alebo elektronicky na adrese info@mallorcareality.com alebo na tel. čísle +421 948 523 237. Na tomto telefónnom čísle aj rada zodpoviem všetky vaše otázky týkajúce sa programu, ubytovania, okolia, atď. 

Prihlasovací formulár