Obnoviť heslo

Vaše výsledky vyhľadávania

Pilates s Deniskou

14 januára, 2022 od Michaela Kováčiková

17.5. – 24.5.2022

Kto raz s pilates cvičeniami začne, s najväčšou pravdepodobnosťou sa pre neho stanú pravidelnou súčasťou života.

Tak tomu bolo aj v prípade Denisky Kulišiakovej, ktorá sa Pilates cvičeniu venuje neuveriteľných 25 rokov. Deniska je skúsenou, atestovanou fyzioterapeutkou – špecialistkou so širokou a hlavne absolútne spokojnou a lojálnou klientelou v Banskej Bystrici a okolí. Vďaka špecializovaným kurzom a dlhodobému, 11-ročnému štúdiu fyzioterapie sa venuje nielen dospelým, ale aj deťom, ktoré trpia problematickým držaním tela, rôznymi chybami, atď. Okrem toho, je to vždy usmiate žieňa plné pozitívnej energie, ktorú prenesie na všetkých vo svojom okolí.

Našim partnerom aj pri tomto pobyte bude hotel Na Forana by the Sea***v meste Cala Ratjada, ktorý je pomyselnou vstupnou bránou do vilovej časti mesta. Nemôže mať lepšiu polohu ako priamo na pláži Son Moll. Blízke chodníčky, ktoré vedú pozdĺž pobrežia využívajú práve bežci, milovníci chôdze a všetci, ktorí majú radi prírodu, rannú vôňu pínií alebo radi v kľude pozorujú nádherné východy a západy slnka.

Hotel Na Forana prešiel výraznou rekonštrukciou a ponúka okrem vynikajúcej polohy aj vonkajší a vnútorný bazén, saunu, posilňovňu, požičovňu bicyklov (za poplatok), detský kútik a bohatý gastro výber. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, TV/SAT, trezorom, Wi-fi.

Cala Ratjada je jedným z najvyhľadávanejších letovísk na ostrove aj vďaka tomu, že návštevníkom okrem zábavy, množstva barov a reštaurácií ponúka až tri krásne pláže priamo v meste a ďalšie v neďalekom okolí. 

Deniska má pre vás pripravené cvičenie trikrát denne. Okrem pilates máte možnosť zacvičiť si jogu a fyzio-cvičenia zamerané na hlboký stabilizačný systém (core) tela so zásadami správneho držania tela, čo určite ocenia všetci so sedavým spôsobom života. K tomu vám ponúkame výlety po okolí, návštevu miestnych pláží a po celú dobu dobrú náladu.

Všetky aktivity sú dobrovoľné a každý si zvolí, či chce v daný deň cvičiť alebo sa rozhodne pre vlastný program.

Termín: 17.5. – 24.5.2022*                                                                                                                                                       V cene pobytu je zahrnuté:

– 7 x ubytovanie v dvojlôžkových izbách (možnosť výberu individuálnych izieb za doplatok)

– miestny turistický poplatok

– stravovanie formou polpenzie 

– spiatočná letenka Bratislava – Palma de Mallorca

– transfer z/na letisko v Palme de Mallorca

– komplexné cestovné poistenie spol. UNIQA (vrátane storno a covid poistenia)

– cvičebný program zostavený špecializovanou fyzioterapeutkou Denisou Kulišiakovou

– osobná asistencia priamo na mieste počas celého pobytu

Cena: 738,- EUR/osoba/8 dní

Prihlasovať sa môžete elektronicky na adrese info@mallorcareality.com, prostredníctvom instagramového účtu @mallorcareality, facebookového účtu Mallorcareality.com alebo telefonicky na tel. čísle +421 948 523 237. Na tomto telefónnom čísle aj rada zodpoviem všetky vaše otázky týkajúce sa programu, ubytovania, okolia, opatrení, atď. 

Prihlasovanie na pobyt