Obnoviť heslo

Vaše výsledky vyhľadávania

Pilates s Deniskou

2 novembra, 2022 od Michaela Kováčiková

20.5. – 27.5.2023

Ak si pilates cvičenia zamilujete, je vysoko pravdepodobné, že sa stanú pravidelnou súčasťou vašich dní.

S Deniskou Kulišiakovou sa pri cvičení na Malorke stretneme už po štvrtý raz. Deniska je skúsenou, atestovanou fyzioterapeutkou – špecialistkou so širokou a hlavne absolútne spokojnou klientelou. Vďaka špecializovaným kurzom a dlhodobému, 11-ročnému štúdiu fyzioterapie sa venuje nielen dospelým, ale aj deťom, ktoré trpia problematickým držaním tela, rôznymi chybami, atď. Pilates cvičenia tvoria súčasť jej každodennej rutiny neuveriteľných 25 rokov. Okrem toho, je to vždy usmiate žieňa plné pozitívnej energie, ktorú prenesie na všetkých vo svojom okolí. Viete si predstaviť vhodnejšiu inštruktorku na tento pobyt?

Ubytovanie

Aj tento rok bude našim partnerom hotel Na Forana by the Sea**** v meste Cala Ratjada, ktorý je pomyselnou vstupnou bránou do vilovej časti mesta a ako jediný hotel v meste sa nachádza priamo na pláži. Blízke chodníčky, ktoré vedú pozdĺž pobrežia využívajú bežci, milovníci chôdze a všetci, ktorí majú radi prírodu, rannú vôňu pínií alebo radi v kľude pozorujú nádherné východy a západy slnka.

Hotel Na Forana by the Sea**** ponúka okrem vynikajúcej polohy aj vonkajší a vnútorný bazén, saunu, novo vybavenú posilňovňu, požičovňu bicyklov (za poplatok), detský kútik a bohatý výber jedál. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, TV/SAT, Wi-fi a trezorom (za poplatok).

Cala Ratjada je jedným z najvyhľadávanejších letovísk na ostrove aj vďaka tomu, že návštevníkom okrem zábavy, množstva barov a reštaurácií ponúka až tri krásne pláže priamo v meste a ďalšie v neďalekom okolí. 

Program

Deniska má pre vás pripravené cvičenia až trikrát denne. Okrem pilates máte možnosť zacvičiť si aquagym, jogu a fyzio-cvičenia zamerané na hlboký stabilizačný systém (core) tela so zásadami správneho držania tela, čo určite ocenia všetci so sedavým spôsobom života. K tomu vám ponúkame výlety po okolí, návštevu miestnych pláží a po celú dobu dobrú náladu.

Všetky aktivity počas pobytu sú dobrovoľné a je len na vás, ktoré cvičenia si vyberiete.

Cena

V cene pobytu je zahrnuté:

– 7 x ubytovanie v dvojlôžkových izbách (možnosť výberu individuálnych izieb za príplatok. V prípade záujmu poprosím informovať vopred.)

– miestny turistický poplatok

– stravovanie formou polpenzie (možnosť all inclusive ponuky za príplatok)

– transfer z/na letisko v Palme de Mallorca

– komplexné cestovné poistenie spol. UNIQA (vrátane storno a covid poistenia)

– cvičebný program zostavený špecializovanou fyzioterapeutkou Denisou Kulišiakovou

– osobná celodenná asistencia priamo na mieste počas celého pobytu

Cena: 790,- EUR/osoba

V cene nie je zahrnuté:

– spiatočná letenka (zakúpená bude za aktuálnu cenu v čase rezervácie)

– transfer na/z letiska v Bratislave

Počet účastníkov je limitovaný, preto odporúčame prihlásiť sa do 30.11.2022.

Kontakt

Prihlasovať sa môžete vyplnením prihlasovacieho formulára, elektronicky na adrese info@mallorcareality.com, prostredníctvom instagramového účtu @mallorcareality, facebookového účtu Mallorcareality.com alebo telefonicky na tel. čísle +421 948 523 237. Na tomto telefónnom čísle aj rada zodpoviem všetky vaše otázky týkajúce sa programu, ubytovania, okolia, atď. 

Prihlasovanie na pobyt