Obnoviť heslo

Pilates & joga na Zanzibare

10 apríla, 2024 od Michaela Kováčiková

7. – 17.11.2024

Vydajte sa s nami do tropické raja a načerpajte energiu na našom pilates a joga pobyte v Zanzibare. Spoločne s našimi skvelými a skúsenými lektorkami sa ponoríme do každodenných cvičení, obklopení úžasnou krásou zanzibarských pláží, spoznáme najkrajšie miesta a ochutnáme vyberané lokálne špeciality.

Pridajte sa k nám a zažite nezabudnuteľnú skúsenosť plnú pozitívnej energie, vnútornej rovnováhy, inšpirácie aj spoločných zážitkov!

Ubytovanie

Ubytujeme sa v jednom z najlepšie hodnotených rezortov Kiwengwa Bungalow Boutique Resort len 40 km od zanzibarského letiska, v bungalovoch pre 2 – 4 osoby zariadených v lokálnom štýle.

Súčasťou rezortu je bazén, novovybudovaná joga “shala” (jogovňa), kde sa budeme stretávať na pravidelných ranných a poobedných cvičeniach, reštaurácia.

Rezort sa vyznačuje vynikajúcou kuchyňou postavenou na čerstvých lokálnych potravinách.

Program

O program na tomto pobyte sa postarajú skúsené lektorky pilates cvičení a jogy.

Janka Valentková – dlhoročná lektorka pilates cvičení, ktorá dnes vďaka nadobudnutým skúsenostiam a neustálemu vzdelávaniu sa dokonale pozná ľudské telo a jeho neduhy. Zostavy pre vás zostavuje tak, aby ich dokázali odcvičiť začiatočníci aj pokročilí. Naučí vás ako predchádzať bolesti chrbtice, či uľaviť si od bolesti sériou jednoduchých cvikov .

Gabika Petöová absolvovala Power Yoga Akademie v Prahe, ktorú vedie uznávaný lektor powerjogy a hatha jogy Václav Krejčík. Je lektorkou zameranou práve na hatha yogu. Na pobytoch vždy myslí na to, aby cvičenia boli vhodné bez ohľadu na to, či už ste sa s jogou stretli, pravidelne ju cvičíte alebo si ju na našom pobyte vyskúšate po prvý raz.

Môžete sa tešiť na cvičenia pri východe slnka aj večerné relaxácie.

Skupinu lektoriek doplní Katka Kardošová, profesionálna športovkyňa, žena s neskutočnou energiou. Katka sa vám bude venovať na vode a naučí vás základy paddleboardingu.  

Pripravené máme aj spoločné výlety s miestnym sprievodcom. Plánované sú štyri výlety na tie najkrajšie miesta na ostrove. Budeme mať možnosť potápať sa, obdivovať podmorský svet a tiež ochutnať miestne ovocie, ryby, ale aj koreniny, ktorými je Zanzibar známy.

Počas tohto pobytu nuda nehrozí!

Cena

V cene pobytu je zahrnuté:

  • ubytovanie 10 dní/9 nocí
  • polpenzia (raňajky formou bufetu, večera – výber z 5 druhov jedál)
  • cestovne poistenie Svet vrátane storno poistenia
  • transfer z/na letisko 
  • víza
  • jeden spoločný výlet
  • ranné a večerné lekcie pilates a joga cvičení
  • lekcie paddleboardingu 
  • slovenský sprievodca počas celého pobytu

Cena nezahŕňa spiatočnú letenku (let je spoločný, letenky sú už v tejto chvíli rezervované), nápoje konzumované počas večere, požičanie paddleboardov na mieste. Cenník výletov a požičovne paddleboardov bude zaslaný už prihláseným účastníkom.

Cena dospelá osoba: 1.549,- EUR

Cena dieťa do 12 rokov: 990,- EUR

Kontakt

Na tel. čísle +421 948 523 237 alebo mailovej adrese info@mallorcareality.com radi zodpovieme všetky vaše otázky.

Prihlásenie na pobyt