Obnoviť heslo

Vaše výsledky vyhľadávania

Joga pobyt

27 februára, 2020 od david.melich

28.6. – 5.7.2022

Venujte si čas, oddych a zážitok v európskom Karibiku, ako mnohí Malorku nazývajú. Oprávnene. 

Každý z nás z času na čas potrebuje prečistiť telo aj myseľ, nabiť sa pozitívnou energiou.

Ranná joga, chutné a zdravé raňajky, čas strávený na niektorej z krásnych pieskových pláží, či pri bazéne s dobrou knihou alebo drinkom, prechádzky, výlety, večerné cvičenie na pláži alebo relaxácia pri sviečkach…neznie to úžasne?

Našim partnerom aj pri tomto pobyte bude hotel Na Forana by the Sea***v meste Cala Ratjada, ktorý je pomyselnou vstupnou bránou do vilovej časti mesta. Nemôže mať lepšiu polohu ako priamo na pláži Son Moll. Blízke chodníčky, ktoré vedú pozdĺž pobrežia využívajú práve bežci, milovníci chôdze a všetci, ktorí majú radi prírodu, rannú vôňu pínií alebo radi v kľude pozorujú nádherné východy a západy slnka.

Hotel Na Forana prešiel výraznou rekonštrukciou a ponúka okrem vynikajúcej polohy aj vonkajší a vnútorný bazén, saunu, posilňovňu, požičovňu bicyklov (za poplatok), detský kútik a bohatý gastro výber. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, TV/SAT, trezorom, Wi-fi.

Cala Ratjada je jedným z najvyhľadávanejších letovísk na ostrove aj vďaka tomu, že návštevníkom okrem zábavy, množstva barov a reštaurácií ponúka až tri krásne pláže priamo v meste a ďalšie v neďalekom okolí.

O jogový program sa počas nášho 8-dňového pobytu bude starať skúsená a certifikovaná inštruktorka jogy Edina. Jogové vzdelanie získala na Power Yoga Akademii v Prahe pod vedením uznávaného lektora power jogy a hatha jogy Václava Krejčíka a cvičeniu sa počas roka venuje v Leviciach. Po absolvovaní jej hodín sa budete cítiť ako znovuzrodení. Všetky lekcie sú vhodné pre začiatočníkov aj pre už praktizujúcich jogínov a jogínky.

Okrem cvičenia a krátkeho jogového workshopu máme pre vás pripravených niekoľko výletov do okolia mesta, návštevu miestnych pláží, prevedieme vás po obľúbenom sobotnom trhu a samozrejme vám doprajeme relax, pohodu aj spoločnú zábavu. Všetky aktivity sú dobrovoľné a každý si zvolí, či chce v daný deň cvičiť alebo sa rozhodne pre vlastný program.

Termín: 28.6. – 5.7.2022*                                                                                                                                                                                                                                                 *Možnosť predĺženia pobytu do 9.7.2022

V cene pobytu je zahrnuté:

– 7 x ubytovanie v dvojlôžkových izbách (možnosť výberu individuálnych izieb za doplatok)

– miestny turistický poplatok

– stravovanie formou all inclusive ponuky

– spiatočná letenka Bratislava – Palma de Mallorca

– transfer z/na letisko v Palme de Mallorca

– komplexné cestovné poistenie spol. UNIQA (vrátane storno a covid poistenia)

– ranná joga pri východe Slnka/večerná joga, príp. meditácia

– osobná asistencia priamo na mieste počas celého pobytu

Cena: 990,- EUR/osoba/8 dní

Garantovaná cena spiatočnej letenky 200,- EUR. V prípade zvýšenej ceny leteniek bude účtovaný príslušný doplatok v zmysle ceny leteckej spoločnosti, o ktorom vás samozrejme budeme vopred informovať.

Ak si pobyt zarezervujete do 28.2.2022 získate od nás ako darček jeden fakultatívny výlet ZDARMA.

Prihlasovať sa môžete elektronicky na adrese info@mallorcareality.com, prostredníctvom instagramového účtu @mallorcareality, facebookového účtu Mallorcareality.com alebo telefonicky na tel. čísle +421 948 523 237. Na tomto telefónnom čísle aj rada zodpoviem všetky vaše otázky týkajúce sa programu, ubytovania, okolia, opatrení, atď.