Obnoviť heslo

Vaše výsledky vyhľadávania

Joga pobyt

27 februára, 2020 od david.melich

10.9. – 17.9.2022

Venujte si čas, oddych a zážitok v európskom Karibiku, ako mnohí Malorku nazývajú. Oprávnene. 

Po vypredanom o vypredanom júnovom pobyte sa na všetkých priaznivcov jogy tešíme opäť v septembri.
Septembrová Malorka je jednou z najkrajších a najobľúbenejších dovolenkových destinácií vďaka teplému počasiu a vynikajúcej teplote Stredozemného mora, na brehu ktorého budeme počas pobytu ubytovaní.
Rána budú patriť východom Slnka a harmonicky zostaveným cvičeniam jogy. Dni využijeme na prechádzky a kratšie túry po okolí, ktoré vonia píniovými borovicami a teplým morským vzduchom. Ukážeme vám naše obľúbené miesta a pláže. Pozrieme sa aj na miestny trh, ale čas si rezervujeme aj na príjemné “ničnerobenie” na pláži. Deň ukončíme relaxačnými formami jogy, ktoré všetkých pripravia na spánok. Všetky cvičenia vďaka Edininej prítomnosti zvládnu aj začiatočníci a tí, ktorí s jogou zatiaľ len koketujú.

Ubytovanie

Našim partnerom aj pri tomto pobyte bude hotel Na Forana by the Sea***v meste Cala Ratjada, ktorý je pomyselnou vstupnou bránou do vilovej časti mesta. Nemôže mať lepšiu polohu ako priamo na pláži Son Moll. Blízke chodníčky, ktoré vedú pozdĺž pobrežia využívajú práve bežci, milovníci chôdze a všetci, ktorí majú radi prírodu, rannú vôňu pínií alebo radi v kľude pozorujú nádherné východy a západy slnka.

Hotel Na Forana prešiel výraznou rekonštrukciou a ponúka okrem vynikajúcej polohy aj vonkajší a vnútorný bazén, saunu, posilňovňu, požičovňu bicyklov (za poplatok), detský kútik a bohatý gastro výber. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, TV/SAT, trezorom, Wi-fi.

Cala Ratjada je jedným z najvyhľadávanejších letovísk na ostrove aj vďaka tomu, že návštevníkom okrem zábavy, množstva barov a reštaurácií ponúka až tri krásne pláže priamo v meste a ďalšie v neďalekom okolí.

Program

Našu inštruktorku jogy Edinu už mnohí poznáte. Tým, ktorí ju ešte nepoznajú, mám tú česť predstaviť jednu z úspešných absolventiek Power Yoga Akademie v Prahe pod vedením uznávaného lektora power jogy a hatha jogy Václava Krejčíka. Edina sa počas roka cvičeniu venuje v Leviciach.
Všetky aktivity, tak športové ako aj voľnočasové sú dobrovoľné a každý si zvolí, či chce v daný deň cvičiť, tráviť čas spoločne alebo individuálne s dobrou knihou alebo relaxom na slnku.

Cena

V cene pobytu je zahrnuté:

– 7 x ubytovanie v dvojlôžkových izbách (možnosť výberu individuálnych izieb za doplatok)

– miestny turistický poplatok

– stravovanie formou all inclusive ponuky

– spiatočná letenka Bratislava – Palma de Mallorca. V cene je jeden kus príručnej a jeden kus 10 kg batožiny. Garantovaná cena spiatočnej letenky: 200,- EUR. V prípade zvýšenia ceny leteniek leteckou spoločnosťou bude účtovaná aktuálna cena v čase rezervácie, preto je ideálne, ak si svoje miesto zarezervujete čo najskôr.

– transfer z/na letisko v Palme de Mallorca

– komplexné cestovné poistenie spol. UNIQA (vrátane storno a covid poistenia)

– ranná joga pri východe Slnka/večerná joga, príp. meditácia

– osobná asistencia priamo na mieste počas celého pobytu

Cena: 1.160,- EUR/osoba/8 dní

Deti do 2 rokov ubytovanie a strava zdarma
Deti od 2 – 12 rokov: 50% zľava na ubytovanie a stravu
Tínedžeri od 12 – 16 rokov: 20% zľava na ubytovanie a stravu

Kontakt

Prihlasovať sa môžete elektronicky na adrese info@mallorcareality.com, prostredníctvom instagramového účtu @mallorcareality, facebookového účtu Mallorcareality.com alebo telefonicky na tel. čísle +421 948 523 237. Na tomto telefónnom čísle aj rada zodpoviem všetky vaše otázky týkajúce sa programu, ubytovania, okolia, opatrení, atď.

Prihlasovanie na pobyt