Obnoviť heslo

Vaše výsledky vyhľadávania

Jogový a poznávací pobyt v Mexiku

22 júla, 2020 od david.melich

22.1.2023 – 1.2.2023

Krajina hýriaca farbami, nádherná príroda, kilometre pláží s jemným bielym pieskom, bohatá história, na ktorú sú domáci patrične hrdí..Mexiko

Odstrihnite sa od uponáhľaného sveta a každodenných povinností a užite si aktívnu dovolenku na jednom z najkrajších miest Mexika, na Majskej riviére. Spojíme poznávanie krajiny, zvykov, gastronómie s cvičením jogy na nádhernej pláži Punta Maroma.

Nie som fanúšikom veľkých rezortov a aj tentokrát som pre vás zvolila krásny 5-hviezdičkový hotel Catalonia Playa Maroma zakomponovaný v hustom mangrovníkovom lese na pláži Punta Maroma. Z neopakovateľných východov Slnka s ranným cvičením jogy budete čerpať energiu ešte dlho po návrate domov.

Ubytovanie je zabezpečené v dvojlôžkových izbách kategórie Premium s možnosťou individuálneho ubytovania za príplatok. Bohatá ponuka medzinárodnej kuchyne určite ulahodí všetkým milovníkom jedla, nechýba ani originálna mexická kuchyňa. K dispozícii sú okrem bufetu ďalšie dve reštaurácie, poolbar a niekoľko ďalších umiestnených v priestoroch hotela. Samozrejmosťou sú masáže priamo na pláži aj bezplatné wifi pripojenie.

Certifikovaná inštruktorka jogy Edina sa počas pobytu postará o to, aby sa vaše telo a myseľ upokojili a aby ste načerpali potrebnú energiu, či len našli vnútorný pokoj a harmóniu. Jej príjemný hlas a šum mora vás budú sprevádzať počas lekcií hatha jogy, powerjogy a vyskúšame si aj jogu nidra, tzv. vedomý jogový spánok.  

Počas pobytu navštívime ostrov Isla Mujeres zasvätený ženstvu, nádherný ostrov Cozumel, ktorý je rajom pre milovníkov šnorchlovania a potápania, archeologické ruiny Tulum, obísť nemožno ani niektorý zo „cenotes“, ktorých návšteva je vždy spojená s kúpaním, navštívime mesto Playa del Carmen a ďalšie skvosty pobrežia. Po dohode je možné zorganizovať aj ďalšie výlety.

Cena

V cene pobytu je zahrnuté:

– 10 x ubytovanie v dvojlôžkových izbách kategórie Premium (individuálne obsadenie za príplatok)

– turistický poplatok

– stravovanie formou all inclusive  

– komplexné cestovné poistenie vrátane storno a covid poistenia

– transfer z/na medzinárodné letisko Cancún, Mexiko

– 2 x denne cvičenie s Edinou Šimovič, certifikovanou lektorkou jogy

– osobná asistencia, sprevádzanie počas celého pobytu

– súkromná spoločná večera vo vybranej hotelovej reštaurácii

– koktail posedenie (4 druhy nápojov pre každého klienta)

– 20% zľava na wellness služby

– darček ako spomienka na spoločný pobyt

V cene nie je zahrnuté:

– spiatočná letenka (zakúpená bude za aktuálnu cenu v čase rezervácie)

– transfer na/z letiska Schwechat, Rakúsko

Cena: 1.690,- EUR/osoba/11 dní

Kontakt

Prihlasovať sa môžete vyplnením prihlasovacieho formulára, elektronicky na adrese info@mallorcareality.com, prostredníctvom instagramového účtu @mallorcareality, facebookového účtu Mallorcareality.com alebo telefonicky na tel. čísle +421 948 523 237. Na tomto telefónnom čísle aj rada zodpoviem všetky vaše otázky týkajúce sa programu, ubytovania, okolia, atď. 

Prihlasovanie na pobyt