Obnoviť heslo

Vaše výsledky vyhľadávania

JOGA FESTIVAL MALLORCA 2023

4 mája, 2023 od Michaela Kováčiková

9.9. – 16.9.2023

Dokonalá bodka za letom 2023 a zdroj energie pre sychravé jesenné dni, to je pripravovaný JOGA FESTIVAL MALLORCA 2023.

V obklopení najväčších a najznámejších pieskových dún na ostrove sa nachádza pláž Cala Mesquida, ktorú mnohí porovnávajú s najkrajšími karibskými plážami. Právom. Cala Mesquida je vyhľadávaným miestom vďaka krásnej prírode a možnostiam turistiky s úchvatnými výhľadmi. Viac prezrádzať nebudeme, pozývame vás zažiť ich s nami!

Ponúkame vám však toho oveľa viac…unikátny pobyt s certifikovanými inštruktormi z niekoľkých európskych krajín, Budete tak mať príležitosť vyskúšať si rôzne štýly jogy a zistiť, ktorá joga je pre vás najvhodnejšia, ktorá by vám prinášala najväčšiu radosť a bola pre vás zdrojom pozitívnych emócií.

Ubytovanie

Pre naše unikátne podujatie JOGA FESTIVAL MALLORCA 2023 sme zvolili ubytovanie v hotelovom rezorte VIVA Cala Mesquida Resort and Spa, ktorý je obklopený záhradami a ponúka krásne výhľady na pláž i okolie. Jeho súčasťou sú vonkajšie bazény s terasami vybavenými slnečníkmi a ležadlami, kde počas dňa môžete dosýta relaxovať alebo čas využiť na zoznámenie sa s rovnako naladenými jogínmi.

V prípade nepriaznivého počasia je ideálnou voľbou vnútorný wellness so saunou a tureckým kúpeľom, klimatizovaný bazén a služby skúsených masérov.

Hotelové apartmány sú priestranné, vybavené klimatizáciou, plochými TV obrazovkami so SAT, pripojením na wifi a minibarom. Každý apartmán disponuje vlastným balkónom.

Viac foto ubytovania nájdete na (1) Joga Festival Mallorca 2023 | Facebook

Program

Našim pobytom vás prevedú skúsení inštruktori jogy z niekoľkých európskych krajín.

Edina Šimovič

Stálicou našich pobytov je slovenská lektorka Edina Šimovič, ktorá sa na Malorku vracia už tretím rokom.

Edina je absolventkou pražskej Power Yoga Akademie, ktorú vedie známy učiteľ jogy a autor výborných publikácií nielen o joge, Václav Krejčík. Naďalej si vzdelanie dopĺňa a zdokonaľuje svoje vedomosti, aby sa s vami o ne na pobytoch aj na hodinách v Harmony – Joga centre v Leviciach, kde pôsobí, mohla podeliť. Na pobyte vám priblíži už spomínanú powerjógu, sprostredkuje vám neopísateľný zážitok v podobe jogy nidra a dozviete sa aj zaujímavosti z histórie jógy.

Vendula Černá

Joga sa pre českú inštruktorku jogy Vendulu Černú stala celoživotnou cestou, životným štýlom, ale predovšetkým každodennou radosťou.

Vendula je tiež úspešnou absolventkou Power Yoga Akademie Václava Krejčíka a jóge sa venuje od r. 2016. Pôsobí v Čechách aj vo Švédsku. Tešiť sa môžete na jej rannú lekciu powerjógy na pláži a meditáciu. Počas nášho JOGA FESTIVAL-u sa bude Vendula intenzívne venovať aj samostatnej skupine českých jogínov.

Edina Szabó

Moje pozvanie na toto podujatie prijala aj dlhoročná jogínka (tiež) Edina pôvodom z Maďarska, ktorá sa pravidelne vzdeláva v Indii a venuje sa ashtanga/hathajoge, ktorou vás počas nášho pobytu bude sprevádzať.

Aby som neprezradila úplne všetko, čaká na vás počas pobytu jedno prekvapenie.

Cena

Cena zahŕňa:
– ubytovanie v dvojlôžkových apartmánoch v 4-hviezdičkovom hoteli (vyššie kategórie ubytovania a individuálne ubytovanie za príplatok)
– polpenzia – raňajky a večere formou bufetu (možnosť all inclusive za príplatok)
– miestne turistické poplatky
– transfer z/na letisko v Palma de Mallorca
– kompletný program cvičení zostavený lektorkami s cvičením 2x denne podľa harmonogramu
– celodenné služby delegáta počas celého pobytu
– voľnočasový program podľa záujmu

Cena: 990,- EUR/osoba

Cena nezahŕňa:
– spiatočná letenka (aktuálna cena letenky v čase rezervácie s úhradou zálohy)
– cestovné poistenie pre klientov mimo SR

Kontakt

Prihlasovať sa môžete vyplnením prihlasovacieho formulára alebo elektronicky na adrese info@mallorcareality.com. Na tel. čísle +421 948 523 237 vám rada zodpoviem všetky vaše otázky týkajúce sa programu, ubytovania, okolia, atď. 

Prihlasovanie na pobyt