Obnoviť heslo

Vaše výsledky vyhľadávania

Joga deluxe v Chateau Bela

2 novembra, 2022 od Michaela Kováčiková

17.3. – 19.3.2023

Nadýchnite sa, relaxujte a užívajte si atmosféru historického kaštieľa. 

Vstúpte do sveta, v ktorom zabudnete na každodenné starosti a budete sa venovať výlučne sebe, svojmu často zanedbávanému JA. Dokonalú kombináciu jogových cvičení a wellnessu doplnia prechádzky v okolí kaštieľa alebo oddych v niektorom z viacerých štýlovo zariadených salónikov.

Ubytovanie

Izby a apartmány sú rovnako dokonalé a štýlové. V Chateau Bela nenájdete ani jednu rovnakú izbu. Každá je nádherná iným, osobitým spôsobom. Priestranné dvojlôžkové izby Deluxe poskytujú absolútny komfort a istotu, že sa ráno zobudíte svieži a plní energie.

Spolupráca s miestnymi farmármi, voňavé bylinky, či divina od lokálnych dodávateľov sú zárukou unikátneho kulinárskeho zážitku, ktorý vám radi sprostredkujeme počas nášho pobytu formou polpenzie.

Program

Počas pobytu sa budeme venovať cvičeniu jogy s Edinou Šimovič. Joga sa stala jej životnou cestou a poslaním po ôsmych rokoch cvičenia pilates. Ak jogu pravidelne cvičíte, určite oceníte jej profesionálne vedené hodiny, pokiaľ ste začiatočníkmi nasmeruje vás na cestu jogových praktík, pomocou ktorých sa môžete posunúť na vašej ceste hľadania samého seba, rovnováhy a harmónie. Správne dýchanie vám umožní uvoľniť myseľ a priblížiť sa k svojmu vnútornému ja, či už sa pripojíte k cvičeniu powerjogy alebo hathajogy. Po cvičení oceníte wellness v podobe parného kúpeľa, sauny alebo relaxačnej masáže.

Cena

V cene pobytu je zahrnuté:

  • 3 dni/2 noci v historickom kaštieli Chateau Bela
  • polpenzia
  • kompletný program cvičenia
  • miestne poplatky

Cena: 249,- EUR V cene nie je zahrnutá prehliadka zámku spojená s ochutnávkou vín, individuálna ochutnávka vín, masáže. Informácie o cenách vám budú poskytnuté na recepcii hotela.

Kontakt

Prihlasovať sa môžete prostredníctvom prihlasovacieho formulára, elektronicky na adrese info@mallorcareality.com, prostredníctvom instagramového účtu @mallorcareality, facebookového účtu Mallorcareality.com alebo telefonicky na tel. čísle +421 948 523 237. Na tomto telefónnom čísle aj rada zodpoviem všetky vaše otázky týkajúce sa programu, ubytovania, okolia, atď.

Prihlasovanie na pobyt