Obnoviť heslo

Vaše výsledky vyhľadávania

Fitness pobyt

18 mája, 2021 od david.melich

14.6. – 21.6.2022

Chcete byť na leto pripravení do plaviek alebo sa len cítiť dobre a zdravo?

Ak ste odpovedali áno, potom náš fitness pobyt s Lenkou Gernátovou je určený pre vás, milé dámy aj páni. Tešiť sa môžete na kombináciu skvelých tréningov, výlety po okolí aj relax na niektorej z krásnych miestnych pláží.

Vítané sú všetky vekové kategórie, športové aktivity nie sú určené len aktívnym športovcom. Našim cieľom bolo zostaviť program pre všetkých, ktorí si chcú oddýchnuť, ale zároveň majú chuť začať cvičiť alebo znovu sa dostať do formy a stráviť čas s rovnako naladenými ľuďmi.

Tešiť sa môžete na funkčné tréningy, bodywork, rekreačný beh, strečing, jogu, ale vyskúšať si budete môcť aj zumbu.

Počas celého pobytu budeme ubytovaní v 4**** hoteli Na Forana v meste Cala Ratjada, ktorý je pomyselnou vstupnou bránou do vilovej časti mesta a nemôže mať lepšiu polohu ako priamo na pláži Son Moll. Blízke chodníčky, ktoré vedú pozdĺž pobrežia využívajú práve bežci, milovníci chôdze a všetci, ktorí majú radi prírodu, rannú vôňu pínií alebo radi v kľude pozorujú západ slnka.

Hotel Na Forana je hotel s dlhou históriou, ktorý v posledných rokoch prešiel výraznou rekonštrukciou a ponúka okrem vynikajúcej polohy aj iné vymoženosti, ako vonkajší a vnútorný bazén, saunu, požičovňu bicyklov, úplne novú posilňovňu, detský kútik a bohatý gastro výber.

Pobytom a všetkými športovými aktivitami vás bude sprevádzať Lenka – športovkyňa telom aj dušou. Lenka je úspešnou reprezentantkou Slovenska v bodyfitness a dvojnásobnou majsterkou sveta v kategórii nad 164 cm. Profesionálnu kariéru už síce ukončila, ale športu sa naďalej venuje ako osobná trénerka a niekoľko rokov aj ako inštruktorka zumby. Lenka je vždy dobre naladená a svoju pozitívnu energiu určite prenesie aj na vás.

V cene fitness pobytu je zahrnuté:

🌊 8 dní v 4-hviezdičkovom hoteli priamo na pláži a v priamom centre mesta s ubytovaním v dvojposteľových izbách
🐠 strava a pitný režim formou all inclusive ponuky
🛩 spiatočná letenka s odletom z Bratislavy (vrátane 10 kg batožiny)
☀️ miestne poplatky
🚙 transfer z/na letisko 🧳 cestovné poistenie
🏃 športový program zostavený osobnou trénerkou Lenkou Gernátovou
🛶 kajaky podľa záujmu
🕛 moja celodenná asistencia
🎁 darčeky od našich partnerov

Cena: 859,- €/osoba/8 dni

Garantovaná cena spiatočnej letenky 200,- EUR. V prípade zvýšenej ceny leteniek bude účtovaný príslušný doplatok v zmysle ceny leteckej spoločnosti, o ktorom vás samozrejme budeme vopred informovať.

Tiež preskúmame okolie, posedíme spolu pri dobrej káve a ranostaji sa tiež môžu tešiť na krásny východ Slnka.

Prihlasovať sa môžete elektronicky na adrese info@mallorcareality.com, prostredníctvom instagramového účtu @mallorcareality, facebookového účtu Mallorcareality.com alebo telefonicky na tel. čísle +421 948 523 237. Na tomto telefónnom čísle aj rada zodpoviem všetky vaše otázky týkajúce sa programu, ubytovania, okolia, opatrení, atď.