Obnoviť heslo

Vaše výsledky vyhľadávania

Fitness pobyt

18 mája, 2021 od david.melich

Po úspešnom júnovom pobyte vám prinášame ďalší, ktorým sa s tohtoročným letom rozlúčime.  Aj tento pobyt bude plný pohybu, ale aj relaxovania na niektorej z prekrásnych miestnych pláží a zábavy.

Vítané sú všetky vekové kategórie, športové aktivity nie sú určené len aktívnym športovcom. Našim cieľom bolo zostaviť program pre všetkých, ktorí si po dlhej dobe potrebujú oddýchnuť, ale zároveň majú chuť sa znovu dostať do formy a stráviť čas s rovnako naladenými ľuďmi.

Počas celého pobytu budeme ubytovaní v 4**** hoteli Na Forana v meste Cala Ratjada, ktorý je pomyselnou vstupnou bránou do vilovej časti mesta a nemôže mať lepšiu polohu ako priamo na pláži Son Moll. Blízke chodníčky, ktoré vedú pozdĺž pobrežia využívajú práve bežci, milovníci chôdze a všetci, ktorí majú radi prírodu, rannú vôňu pínií alebo radi v kľude pozorujú západ slnka.

Hotel Na Forana je hotel s dlhou históriou, ktorý v posledných rokoch prešiel výraznou rekonštrukciou a ponúka okrem vynikajúcej polohy aj iné vymoženosti, ako vonkajší a vnútorný bazén, sauna, požičovňa bicyklov, detský kútik a bohatý gastro výber.

Všetkými bežeckými a fitnes aktivitami vás bude sprevádzať skúsený osobný tréner Peter Nuota, ktorý má bohaté skúsenosti s osobným tréningom klientov, poradenstvom v oblasti výživy, strečingu a regenerácie. Okrem toho je sám aktívnym bežcom, člen zoskupenia Spartan Training Group Levice a pravidelne sa zúčastňuje rôznych bežeckých pretekov a pretekov Spartan Race.

Okrem Petra nás budú sprevádzať certifikované inštruktorky jogy a zumby. Ranná joga na pláži každého príjemne naladí a naštartuje, zumba zas nabije pozitívnou energiou.

Viete si predstaviť lepšie strávený čas pri mori?

V rámci nášho pobytu vám ponúkame:

🌊 8 dní v 4-hviezdičkovom hoteli priamo na pláži a v priamom centre mesta s ubytovaním v dvojposteľových apartmánoch
🐠 strava a pitný režim formou all inclusive ponuky
🛩 spiatočná letenka s odletom z Bratislavy (vrátane 10 kg batožiny)
☀️ miestne poplatky
🚙 transfer z/na letisko 🧳 cestovné poistenie (vrátane covid poistenia)
🦐 rozlúčková večera
🏃 športový program, ktorý zostavil @nuota.peter
🧎‍♀️ranná joga priamo na pláži
🤸‍♀️večerná zumba s @lenka.gernatova
🛶 kajaky podľa záujmu
🕛 moja celodenná asistencia
🎁 darčeky od našich partnerov

Cena: 969,- €/osoba/8 dni

Pripravené máme aj výlety, túry, let balónom (v prípade minimálne 6 záujemcov), výlet katamaránom. Máte sa na čo tešiť!

Prihlasovať sa môžete elektronicky na adrese info@mallorcareality.com, prostredníctvom instagramových a facebookových účtov @mallorcareality, @nuota.peter a @joga_s_dominikou alebo telefonicky na tel. čísle +421 948 523 237. Na tomto telefónnom čísle aj rada zodpoviem všetky vaše otázky týkajúce sa programu, ubytovania, okolia, opatrení, atď.