Obnoviť heslo

Vaše výsledky vyhľadávania

5.4. – 11.4.2023

Čo by ste povedali na Veľkú noc bez upratovania, umývania okien a čakania na šibačov? Strávte s nami sviatky a prázdniny pri mori…a ako je u nás zvykom, aktívne.

V spolupráci s Kikou Ružičkovou sme si pre vás pripravili aktívny relax pre celú rodinu. Cvičenia priamo na hotelovej terase alebo pri mori, bicyklovanie po pobreží, návšteva Biokovo Nature Park s menej náročnými túrami, prechádzky pri západe slnka.

V rámci cvičení si užijeme jogu, bodybalance a bodyforming, dynamické aj kondičné cvičenia, na svoje si prídu aj milovníci tanca.

Ubytovanie

Názov hotela Medora Auri Family Beach Resort**** napovedá, že ubytovanie je priamo na pláži v meste Podgora, v srdci Makarskej riviéri a patrí k najlepšie hodnoteným hotelom v okolí.

Tí, ktorí na pobyty chodia individuálne ponúkame dvojlôžkové izby s výhľadom na more alebo na Biokovo Nature Park, rodiny s deťmi (do 12 rokov) určite ocenia rodinné izby. Všetky izby sú klimatizované, s balkónmi, ktoré ponúkajú výhľad na Jadranské more alebo na pohorie Biokovo. K štandardnému vybaveniu tiež patria TV/SAT, minibar, Wi-fi.

Relaxovať môžete vo vnútornom wellness centre alebo v niektorom z vonkajších vyhrievaných bazénov, saune, alebo môžete využiť kompletne vybavené fitnescentrum. Pre deti je samozrejmosťou detské ihrisko a bohatý animátorský program.

Pláž je kamienková, vďaka čomu je voda krištáľovo čistá. K dispozícii sú bezplatné ležadlá a slnečníky. Okolie hotela tiež ponúka krásne malé zálivy stvorené na pozorovanie východov a západov slnka.

Cena

V cene pobytu je zahrnuté:

  • 7 dní/6 nocí ubytovanie v hoteli Medora Auri Family Beach Resort****
  • polpenzia podávaná formou bufetu
  • cvičebný program zostavený inštruktorkou Kikou Ružičkovou
  • cvičenia dvakrát denne
  • asistenčné služby počas celého pobytu

Cena nezahŕňa:

  • doprava (individuálna)
  • cestovné poistenie (v prípade záujmu zabezpečím)

Cena: 330,- EUR pre všetkých prihlásených do 15.1.2023

370,- EUR pre prihlásených od 16.1.2023

Zľavy z ceny

Deti do 3 rokov zdarma. Deti do 12 rokov na prístelke zľava 70%. Deti do 12 rokov na lôžku s jedným rodičom zľava 50%.

Kontakt

Prihlasovať sa môžete vyplnením prihlasovacieho formulára, elektronicky na adrese info@mallorcareality.com, prostredníctvom instagramového účtu @mallorcareality, facebookového účtu Mallorcareality.com alebo telefonicky na tel. čísle +421 948 523 237. Na tomto telefónnom čísle aj rada zodpoviem všetky vaše otázky týkajúce sa programu, ubytovania, okolia, atď. 

Prihlasovanie na pobyt