Obnoviť heslo

Vaše výsledky vyhľadávania

Deluxe víkend v Chateau Belá

28 októbra, 2022 od Michaela Kováčiková

24.2. – 26.2.2023

Nadýchnite sa, relaxujte a užívajte si atmosféru historického kaštieľa. 

Prekrásne miesto stvorené na oddych, kde sa okrem načerpania nových síl môžete nechať unášať fantáziou a chuťou vynikajúcich lokálnych vín. Spolupráca s miestnymi farmármi, voňavé bylinky, či divina od lokálnych dodávateľov sú zárukou unikátneho kulinárskeho zážitku, ktorý vám radi sprostredkujeme počas nášho pobytu.

Ubytovanie

Ubytovanie v komfortných dvojlôžkových izbách Deluxe je tiež mimoriadnym zážitkom. Program pre tento výnimočný pobyt vytvorili skvelá Kristína Ružičková, inštruktorka tanečných, kondičných, posilňovacích lekcií a body and mind konceptov a Majka Laceková, skúsená inštruktorka jogy. Čakajú vás kombinované cvičenia, meditácie, dychové cvičenia, joga, sauna, wellness a spoločnosť rovnako naladených ľudí.

Cena

V cene pobytu je zahrnuté:
  • 3 dni/2 noci v historickom kaštieli Chateau Bela
  • polpenzia
  • kompletný program cvičenia
  • miestne poplatky
Cena: 249,- EUR V cene nie je zahrnutá prehliadka zámku spojená s ochutnávkou vín, individuálna ochutnávka vín, masáže. Informácie o cenách vám budú poskytnuté na recepcii hotela.

Kontakt

Prihlasovať sa môžete prostredníctvom prihlasovacieho formulára, elektronicky na adrese info@mallorcareality.com, prostredníctvom instagramového účtu @mallorcareality, facebookového účtu Mallorcareality.com alebo telefonicky na tel. čísle +421 948 523 237. Na tomto telefónnom čísle aj rada zodpoviem všetky vaše otázky týkajúce sa programu, ubytovania, okolia, atď.

Prihlasovanie na pobyt