Obnoviť heslo

Vaše výsledky vyhľadávania

DAJTE ZBOHOM VÁŠMU DIEVČENSKÉMU ŽIVOTU VO VEĽKOM ŠTÝLE

27 februára, 2020 od david.melich

Organizujete si rozlúčku so slobodou sama alebo to budú vaše priateľky, ktoré celú rozlúčku zorganizujú? Rozmýšľate nad niečím originálnym? 

My vám s tým radi pomôžeme a zorganizujeme vašu originálnu rozlúčkovú party v boho štýle na Malorke. Vaša rozlúčka so slobodou sa tak stane nezabudnuteľnou súčasťou a jednou z najkrajších spomienok na vašu svadbu.

Rozlúčky organizujeme väčšinou ako 3 – 4 dňové pobyty vo vilách s bazénmi podľa vašich požiadaviek alebo v exkluzívnom ženskom hoteli Som Dona Women Only Hotel. Možností, ako tento čas stráviť je naozaj veľa a všetko závisí od toho, čo má hlavná protagonistka rada a ako sa najradšej baví. To nám poviete vy a my na základe toho vyskladáme program na mieru.

Plánujete aktivitami nabitý program alebo chcete stráviť čas pokojnejšie so svojimi priateľkami? V ponuke máme kurzy varenia španielskych špecialít, plavby na jachte, lety balónom, skrášľovacie procedúry a mnoho ďalších aktivít. Ak plánujete zažiť klasickú nočnú žúrku na Malorke, tancovať a baviť sa až do rána, zabezpečíme pre vás šoféra, ktorý vás bezpečne dopraví až domov.

Alebo viete, že by ste chceli rozlúčku so slobodou zorganizovať, ale neviete ako na to? Radi sa s vami stretneme osobne, aby ste nám mohli povedať viac o vašich predstavách.