Obnoviť heslo

Vaše výsledky vyhľadávania

Body & mind pobyt

7 januára, 2022 od david.melich

3.9. – 10.9.2022

Názory na to, ktorý mesiac je na Malorke najkrajší sa rôznia. Isté však je, že septembrové more má fantastickú teplotu a počasie je okrem oddychu na pláži ideálne aj na športovanie. Takže, ak si chceš užiť predĺžené leto a pred zimou pre seba niečo urobiť, pridaj sa k nám!

Andrea a Dominika, dve energické ženy, alebo jing a jang v ľudskej podobe. Andrea je tá, ktorej intervalové tréningy, tabata, trx cvičenia, cross beh,… z vás vyplavia všetky endorfíny a naštartujú vás na celodenný program. Na druhej strane, Dominika vás prevedie vaším vnútorným svetom, pomôže vášmu telu zregenerovať sa po cvičení a zrelaxovať sa počas večerných meditácií. Pri jej powerjoge zas zistíte, že joga nie je len o sile mysle. Dokonalá spojenie “body & mind” cvičení, ktoré bude počas dňa doplnené o spoznávanie okolia, návštevu pláží, túry aj spoločné posedenia pri káve.

Pobyt je určený všetkým ženám a mužom, ktorí sa radi hýbu, majú radi spoločnosť iných, rovnako naladených ľudí a spoznávanie nových miest.

Ubytovanie

Počas celého pobytu budeme ubytovaní v 4**** hoteli Na Forana v meste Cala Ratjada, ktorý je pomyselnou vstupnou bránou do vilovej časti mesta a nemôže mať lepšiu polohu ako priamo na pláži Son Moll. Blízke chodníčky, ktoré vedú pozdĺž pobrežia využívajú bežci, milovníci chôdze a všetci, ktorí majú radi prírodu, rannú vôňu pínií alebo radi v kľude pozorujú východy slnka.

Hotel Na Forana je rodinný hotel s dlhou históriou, ktorý v posledných rokoch prešiel výraznou rekonštrukciou a ponúka okrem vynikajúcej polohy aj iné vymoženosti, ako vonkajší a vnútorný bazén, saunu, masáže, požičovňu bicyklov, kajakov a paddleboardov, úplne novú posilňovňu, detský kútik a bohatý gastro výber.

Cena

V cene pobytu je zahrnuté:

  • 8 dní/7 nocí v 4-hviezdičkovom hoteli priamo na pláži a v priamom centre mesta s ubytovaním v dvojposteľových izbách
  • stravovanie formou all inclusive ponuky
  • spiatočná letenka Bratislava – Palma de Mallorca. V cene je zahrnutý jeden kus príručnej a jeden kus 10 kg batožiny. Garantovaná cena spiatočnej letenky: 200,- EUR. V prípade zvýšenia ceny leteniek leteckou spoločnosťou bude účtovaná aktuálna cena v čase rezervácie.
  • miestne poplatky
  • transfer z/na letisko
  • komplexné cestovné poistenie
  • športový program zostavený trénerkou Andreou Schwarzovou Michalias z Centra pohybu a zdravia LevFit a jogový program starostlivo pripravený inštuktorkou Dominikou Schwarz
  • služby sprievodcu

Cena: 980,- EUR

Kontakt

Prihlasovať sa môžete elektronicky na adrese info@mallorcareality.com, prostredníctvom instagramového účtu @mallorcareality, facebookového účtu Mallorcareality.com alebo telefonicky na tel. čísle +421 948 523 237. Na tomto telefónnom čísle aj rada zodpoviem všetky vaše otázky týkajúce sa programu, ubytovania, okolia, opatrení, atď.

Prihlasovanie na pobyt