Obnoviť heslo

Vaše výsledky vyhľadávania

Running camp

22 júla, 2020 od david.melich

Behám, beháš, beháme…čo povieš na predstavu zabehať si s nami na Malorke?

Náš bežecký pobyt je zostavený tak, aby ste si okrem športu užili aj výlety po okolí, spoločne strávený čas a relax na pláži. Tešiť sa môžete na ranný beh na maják, kde počkáme na východ Slnka, ktorý nám dodá energiu na celý deň. Tiež si vyskúšame trailový beh spojený s výstupom na tzv. talaia (strážna veža). Odmenou za odbehnuté kilometre vám bude nádherný výhľad na okolie. Adrenalín vám stúpne pri nočnom behu a venovať sa budeme aj prevýšeniu na pomerne krátkej trase. Samozrejmosťou budú každodenné strečingové cvičenia, urobíme si aj kino večer s bežeckou tématikou. V rámci regenerácie jeden deň venujeme bicyklovaniu a návšteve susedných miest, ktoré vás očaria typickou malorskou architektúrou a pamiatkami.

Pre running camp som vybrala krásne ubytovanie priamo pri pláži a v blízkosti vhodných trailových trás, ktorými vás bude sprevádzať skúsený osobný tréner a dlhoročný bežec Peter Nuota.  Peter je osobný tréner s 9-ročnou praxou. Venuje sa predovšetkým osobným tréningom, ktoré sú vytvárané s ohľadom na individuálne potreby klientov. V rámci tréningov je samozrejmosťou poradenstvo v oblasti výživy, strečingu a regenerácie. Okrem tréningov vo fitness centre je aktívnym bežcom a trénerom Spartan Training Group Levice. Pravidelne sa tiež zúčastňuje bežeckých pretekov a pretekov Spartan Race.

Ubytovanie je zabezpečené v štandardných dvojlôžkových izbách s vlastnou kúpeľňou, TV, klimatizáciou v hoteli Na Forana by the Sea**** v meste Cala Ratjada, ktoré je jedným z najvyhľadávanejších letovísk na ostrove aj vďaka tomu, že návštevníkom okrem zábavy, množstva barov a reštaurácií ponúka až tri krásne pláže priamo v meste a ďalšie v neďalekom okolí. 

Aby ste nemali naozaj žiadne starosti a svoju energiu a silu mohli venovať športu, oddychu a regenerácii, volíme vždy all inclusive variant, ktorý spĺňa požiadavky aj náročnejších klientov.

K dispozícii sú vám bazény, sauny aj fitness centrum, ktoré môžete využívať počas celého pobytu.

Termín: 21.6. – 28.6.2022

V cene pobytu je zahrnuté:

– 7 x ubytovanie v dvojlôžkových izbách (možnosť výberu individuálnych izieb za doplatok)

– miestny turistický poplatok

– stravovanie formou all inclusive ponuky 

– spiatočná letenka Bratislava – Palma de Mallorca

– transfer z/na letisko v Palme de Mallorca

– komplexné cestovné poistenie spol. UNIQA (vrátane storno a covid poistenia)

– tréningový program zostavený Petrom Nuotom

– osobná asistencia priamo na mieste počas celého pobytu

Cena: 990,- EUR/osoba/8 dní

Prihlasovať sa môžete elektronicky na adrese info@mallorcareality.com, prostredníctvom instagramového účtu @mallorcareality, facebookového účtu Mallorcareality.com alebo telefonicky na tel. čísle +421 948 523 237. Na tomto telefónnom čísle aj rada zodpoviem všetky vaše otázky týkajúce sa programu, ubytovania, okolia, opatrení, atď.