Obnoviť heslo

Vaše výsledky vyhľadávania

Bežecké pobyty

22 júla, 2020 od david.melich

Behám, beháš, beháme…čo povieš na predstavu zabehať si s nami na Malorke?

Kvôli momentálnej situácii sme boli nútení zrušiť aj naše bežecké pobyty naplánované na začiatok roka 2021, pretože prvoradé sú pre nás zdravie a bezpečnosť, vaše aj naše. Budeme radi, ak nás budete naďalej sledovať, pretože len tak sa dozviete o všetkých novinkách, ktoré vypustíme hneď ako to bude možné.

Pre všetky naše pobyty som vybrala krásne ubytovanie priamo pri pláži a v blízkosti vhodných trailových trás, ktorými vás bude sprevádzať skúsený osobný tréner a dlhoročný bežec Peter Nuota.  Peter je osobný tréner so 7-ročnou praxou. Venuje sa predovšetkým osobným tréningom, ktoré sú vytvárané s ohľadom na individuálne potreby klientov. V rámci tréningov je samozrejmosťou poradenstvo v oblasti výživy, strečingu a regenerácie. Okrem tréningov vo fitness centre je aktívnym bežcom a trénerom Spartan Training Group Levice. Pravidelne sa tiež zúčastňuje bežeckých pretekov a pretekov Spartan Race.

Ubytovanie je zabezpečené v štandardných dvojlôžkových izbách s vlastnou kúpeľňou, TV, klimatizáciou.

Aby ste nemali naozaj žiadne starosti a svoju energiu a silu mohli venovať športu, oddychu a regenerácii, volíme vždy all inclusive variant, ktorý spĺňa požiadavky aj náročnejších klientov.

K dispozícii vám sú bazény, sauny aj fitness centrum, ktoré môžete využívať počas celého pobytu.

Aj tento rok bude skúškou pre nás všetkých. Napriek tomu veríme, že vo chvíli keď nám situácia dovolí cestovať bude niektorý z našich pobytov odmenou za našu spoločnú zodpovednosť.

Ak máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa pobytu, ubytovania, okolia, atď., sme tu pre vás s Petrom na info@mallorcareality.comnuota.peter@gmail.com.